Telefon:

667 081 825 667 081 825

Obsługa przedsiębiorców

W ramach stałej obsługi prawnej zapewniamy przedsiębiorcom komfort wsparcia prawnego w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Pomagamy rozwiązywać problemy pojawiającego w wyniku funkcjonowania firmy, związane m. in. z postępowaniami administracyjnymi, sprawami pracowniczymi czy sporami z klientami i kontrahentami. Kontakt: ul. Wielka 21 wej. A lok. D, 61-775 Poznań, telefon: 667 081 825, e-mail: kancelaria@radcaprawny-annaszewczyk.pl

  • W ramach stałej obsługi prawnej zapewniamy przedsiębiorcom komfort wsparcia prawnego w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Pomagamy rozwiązywać problemy pojawiającego w wyniku funkcjonowania firmy, związane m. in. z postępowaniami administracyjnymi, sprawami pracowniczymi czy sporami z klientami i kontrahentami.
  • Śledząc procesy legislacyjne, ostrzegamy naszych klientów przed nadchodzącymi zmianami w przepisach, tak aby mogli się do nich przygotować i nie odczuwać negatywnych konsekwencji nowelizacji.
  • Sporządzamy opinie prawne z uwzględnieniem najnowszych przepisów, orzecznictwa i poglądów doktryny.
  • Przygotowujemy projekty umów oraz analizujemy gotowe projektów kontraktów, prowadzimy w imieniu klientów negocjacje. W każdej z tych usług znajdujemy rozwiązania, które najefektywniej chronią interesy naszych klientów, ułatwiają im prowadzenia firmy i przyczyniają się do jej rozwoju.